תשובות לשאלות נבחרות של גולשים

 
 
אני בן 32 + 2. יחסי המין שלי עם אשתי טובים למדי, אך בכל זאת איני יכול לגמור אלא אם כן אני מפנטז על אשתי (שאותה אני אוהב) מקיימת יחסי סקס בוטה עם מישהו אחר. הדבר מרגש אותי וגורם לי לאורגזמות חזקות. האם אני דפוק?
   
 
 
אני בת 41 ולאחרונה ילדתי את ילדנו השלישי בן השנתיים. בחודשים האחרונים נוכחתי לדעת שכאשר אני מגיעה לאורגזמה נוצרת מתחתי שלולית גדולה ויש לה ריח של שתן. אני חשה שבעלי מתעלם מהעניין אבל לי זה מפריע מאוד. האם אני מטילה שתן בעת האורגזמה? אני נגעלת מעצמי, מה קורה לי?
   
 
 
אני בת 28, נשואה + 2, ובן זוגי בן 36. שמתי לב שבן זוגי מעיין בחוברות סקס ומתלהב מכל העירום והציצים. אין לי בעיה עם זה, אם הוא לומד מכך דברים חיוביים ותורם בכך לחיי המין שלנו. מה שאני לא מבינה, וזה אפילו מפריע לי, זה ההתלהבות שלו מהעירום. הרי יש לו אותי בבית, ומה שאני יכולה להציע לו אינו פחות מוצלח (ואף יותר) וזה גם הדבר האמיתי. אני יודעת שהרבה גברים מתלהבים ומגיבים כך, נראה לי שהם פשוט ילדים. מתי סוף סוף בן זוגי יתבגר ויתגבר על מעשי הילדות הללו? אגב, הסקס בינינו מעולה.
   
 
 
אני בן 46, אשתי בת 43 + 2 בוגרים. אנחנו חיים די טוב. בעייתנו היחידה, המטרידה אותי מאוד, היא שבזמן האחרון (כשנה) אין לי חשק - לה כבר מזמן אין, והיא משדרת את זה, אך היא מסכימה לאקט המיני עבורי. שאלתי היא, האם ניתן להחזיר לי את החשק, ואולי גם לאשתי, או שאני זקוק למצוא מאהבת. מה דעתך?
   
 
 
אני רווקה בת 25, מקיימת יחסי מין כ-5 שנים. היו לי מערכות יחסים שונות ומגוונות, אך מעולם לא חוויתי אורגזמה. הרומן האחרון שלי היה עם גבר נשוי והיה לא רע, אך לא מסעיר במיוחד. יום אחד הוא הפתיע אותי בהצעה מקורית - הוא אמר שאשתו חובבת נשים, שהוא סיפר לה עלי והיא הציעה לי להצטרף אלינו לחוויה מינית בשלושה. בתחילה סירבתי אך כשהיא בעצמה טלפנה אלי שוכנעתי והסכמתי. נתחיל בזה שהיא אישה יפה באופן מיוחד ונמשיך מכך שאותו מפגש מיני הייתה החוויה המסעירה ביותר של חיי עד כה ונדמה לי שגם בעתיד. לאחר מכן שניהם נעלמו מחיי ביוזמתם...
לא משנה מה עשינו, הכול עינג אותי, האווירה, המגע, הריגוש המיני, וסוף סוף חוויתי אורגזמה. לא אחת, אלא 5 בהפרש של מספר דקות זו מזו (אחת לכל שנה שלא נהניתי מסקס). המגע של שניהם בגופי היה מטריף, מגרה ומרגש, נדמה לי שאפילו איבדתי כמעט את ההכרה מרוב תענוג. ברצוני לשאול אותך האם זה אומר שבעצם הייתי לסבית אך לא ידעתי, ואם כן - האם עלי לעבור עתה ליחסים עם נשים בשביל ליהנות מיחסי מין?
   
 
 
אני בן 37 ומעולם לא קיימתי יחסי מין עם נשים. אפשר לומר שאני עדיין בבתוליי. אני איש מחשבים מצליח, מחזר ומחוזר, היו לי חברות ומגעים, אך כשהעניין מגיע למימוש האקט המיני, אני מתחמק, בורח מזה ובדרך כלל הקשר מתנתק. חבריי הקרובים והחברים בעבודה חושבים שאני דון ז'ואן, לו רק ידעו שאני בתול.. אני לא יודע מה מעכב אותי ומדוע אני לא יכול להתקדם. אני מאונן ונהנה מאוד מהתהליך, אבל נראה לי שמשהו דפוק אצלי. האם נראה לך שקיים פיתרון מעשי עבורי?
   
 
 
אני אם חד הורית (45), בני בן 17. אני נוהגת להתרחץ באמבט, בעיקר בחורף. לאחרונה הבחנתי שבני מציץ לי דרך חור המנעול, מבעד לדלת כאשר זו אינה סגורה על המשקוף, לעתים הוא מוצא לעצמו סיבות סתמיות להיכנס לחדר האמבטיה כאשר אני מתרחצת.
מערכת היחסים בינינו היא חופשית ופתוחה, איננו נועלים דלתות ובקיץ שנינו מסתובבים בבגדים תחתונים בלבד, ואיננו מתביישים זה מזו. לאור הדברים שציינתי אני מוטרדת מהתנהגותו המוזרה ולכן אני שרויה במתח. כיום, אין גברים בחיי, אך כשהיו הוא קיבל אותם בדרך ידידותית. כיצד ניתן להסביר את התנהגותו המוזרה? מה אתה מייעץ לי לעשות?
   
 
 
אני גבר בן 45, נשוי 13 שנים + 2. לאשתי, בת 33, יש מאהב בידיעתי והיא מקיימת יחסי מין עם שנינו לסירוגין. בעבר היא הסכימה לשכב אתי רק לעתים רחוקות. ההסכם בינינו היה שאם אסכים שיהיה לה מאהב, אז גם אני "אנגן בתזמורת". הסכמתי... ושנינו עומדים בהסכם שהתחיל לפני כשישה חודשים.
הביצוע הוא כזה: מייד לאחר שהיא חוזר מהמפגש המיני איתו והיא עדיין חשה "מגורה" (ולכן יכולה אף איתי).
היא מספרת לי פרטים מדליקים מהמפגש, כגון: כמה ששלו גדול, ואיך הוא מכניס לה בבת אחת, ואיך זה מגרה אותה. אני מקנא ונדלק בטירוף ויש לי זקפה אדירה. הריגוש המיני שלי עצום - האורגזמה כל כך חזקה, שאני לא זוכר כאלו בעברי. לאחר מכן אני צריך עוד לאונן ולפנטז עליהם כדי להירגע סופית. יש לי חשק מיני כמו שלא היה לי אפילו בגיל הנעורים. אלא מה - לאחר שנרגעתי אני מרגיש נורא ואיום:
• שלי קטן משלו.
• איתי היא לא גומרת.
• האגו שלי רמוס לגמרי ואני סובל מאוד.
נראה לי שאני פסיכי, דפוק על כל הראש, מאחר שאני מסכים שהיא תבגוד בי ולו רק כדי שהיא תתרצה. אולי נקודת האור היחידה בסיפור היא שאשתי נסחפת עם ההתלהבות שלי וזה מרפד לי במקצת את האגו. מה דעתך?
   
 
 
אני בת 36, נשואה + 3. חיי המין שלי בעיקרון לא רעים, מה גם שאני משלימה את החסר ב"עבודה עצמית". ביחסי המין עם בעלי קורה לי דבר מוזר, אינני מסוגלת לחוות אורגזמה אם לא אדאג לשינוי המגעים, המיקום, הגישה והקצב. כי מה ש"עבד" בפעם הקודמת שוב לא עובד בפעם הנוספת. אני מרגישה שנגמרו לי הרעיונות היצירתיים ולבעלי נגמרה הסבלנות. מדוע זה קורה לי? ומה ניתן לעשות?
   
 
 
אני גבר בודד בן 39 ואין לי בת זוג כבר שנים רבות. אני מרגיש דחוי, חיי המין שלי מסתכמים באוננות מול סרטים כחולים. מדי פעם אני יוזם יחסי מין בתשלום והתוצאה - אכזבה ותסכול או שאין לי זקפה, ואם יש, אני לא יכול לגמור. אני אינטליגנטי, אקדמאי, משכיל וקורא ספרים. האם יש לך פתרון עבורי?
   
 
 
אני בחור בן 22, סיימתי את השירות הצבאי לפני כחודש בדרגת סגן בצנחנים. לפני חודשיים הכרתי בחורה שנראתה נחמדה, קיימנו יחסי מין אך לא התאהבנו. בפגישה האחרונה התנהגתי אליה בגסות ובטיפשות: היא לא רצתה לקיים יחסי מין מלאים בטענה שיש לה מחזור, אך הסכימה שאתחכך עם אברי באברי המין שלה, פעילות זו גירתה אותי מאוד, לא התאפקתי וחדרתי אליה בבת אחת וכנראה שהכאבתי לה (יש לי גדול).
היא טענה שזה אונס ושהיא תתלונן עלי במשטרה. כפיצוי נתתי לה כסף תמורת שתיקתה, ומאז אני נסחט באופן קבוע, תוך איומים מצדה שאם לא אשלם אשב בבית הסוהר. אני מודע לאווירת ה"עליהום" שיש כיום על גברים. לדעתי זה לא אונס למרות שנסחפתי, ואני באמת מצטער וגם התנצלתי בפניה, אני חושש לעתידי. מה לעשות?
   
 
 
אני גבר בן 29, נאה ומסודר כלכלית. בשלושת החודשים האחרונים אני מתגורר עם בת זוגי בבית שכור. אני מממן עבורה הכול בתמורה לנחמדות וליחסי מין. ההסכם בינינו קוים בחלקו במשך החודש הראשון בתדירות של פעם בשבוע וגם זה עם הרבה מאמץ מצדה. בחודשים האחרונים שכבנו רק פעם בחודש וגם אז ללא כל חשק מצדה. ידוע לי כי היא מקיימת יחסי מין עם גבר אחר (היא סיפרה לי) ואתו היא נהנית, למרות שהוא מזלזל בה - לדבריה. אני יודע שהייתי צריך להיפרד ממנה, אך איני יכול כי אני מאוהב בה. מה לעשות?
   
 
 
אני בן 30 ממשפחה חרדית. מעולם לא קיימתי יחסי מין. אני עומד להתחתן בקרוב ואין לי מושג מה עושים, למעשה, אני חושש מקיום יחסי מין. בנוסף מקננת בי המחשבה שאולי אינני גבר פורה. שאלתי - האם ניתן לקבל הדרכה בנושא זה והיכן? והחשוב ביותר, שאשתי לעתיד תתעבר במהירות המרבית.
   
 
 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר