פורום

 


 
 • הוסף תגובה
שם
נושא
תגובה
קוד Capcha
 • שלח
 •  | 
 • סגור
תודה!
התגובה שלך תוצג בקרוב.
אירעה שגיאה בעת שליחת ההודעה
אנא נסה שוב מאוחר יותר
שולח את התגובה...
השדה "נושא" לא יכול להיות ריק!
השדה "שם" לא יכול להיות ריק!
השדה "קוד" אינו נכון
 • סגור
 
|EMOTI_SAD|
17/02/2011 09:25:00

שלום
אני נמצאת במצב בעייתי מאוד, אני בת 25 נשואה שנתים פלוס ילדה בת 10 חודשים אני ובעלי כבר 5 שנים יחד. בזמן האחרון מרגיש לי שהמערכת היחסים שלי עם בעלי כורסת. אין לו חשק מיני אנחנו כל הזמן רבים, ולפי דעתי מה שקורה שאחרי ריב והתפיסותו אין לו חשק מיני בגלל איך שדיברתי איתו הוא צריך להיות רגוע כדי לקיים יחסיי מין אני צריכה כל הזמן ללכת על חבל דק כדי לא להרגיז אחרת הוא נעלב אני לפעמים מרגישה שאני הגבר במשפחה ולא הוא זה מפריע לי אני רוצה שהגבר שלי ידאג לי ושיהיה לי משענת. אני רוצה לציין שהוא בן אדם מקסים חבר טוב אבא נפלאה בעל טוב ורגיש מדי. אשמח אם תוכל לעזור לי

 • הוסף תגובה | 
 • סגור
 
עוינות מצטברת
17/02/2011 19:30:00

שלום לך נטע,
המצב הבעייתי שאת נמצאת בו קרוי בשפת המטפלים "עוינות מצטברת". חוששני שזה מה שקורה לבעלך, העובדה שאין לו חשק אליך וגם לאחר מריבה הוא אדיש אליך מעידה כאלף עדים שאת מלחיצה אותו בציפיותיך והוא חושש מלאכזב אותך....כאשר הוא נעלב יש לו לגיטימציה לסגת לתוך עצמו מבלי שהוא יוטרד.
הואיל שציינת שהוא בן אדם מקסים, חבר טוב, בעל טוב ורגיש ואבא מעולה....הרי שברור שחבל לוותר על בן זוג כזה לטובת אשה אחרת ובכלל.
שאלת אם אני יכול לעזור לכם...אז התשובה היא כן!! ובגדול.
דברי איתי ומשם נתקדם.
ד"ר רוטרי

 • הוסף תגובה | 
 • סגור
 
חילופי זוגות
12/02/2011 10:49:00

בני זוג בטיפולי שאלו אותי את השאלה הבאה:
הוזמנו למסיבת חילופי זוגות, מעולם לא עשינו זאת, אנחנו סקרנים מאוד, נשואים 11 שנים, כבני 40. מה דעתך?
תשובתי:

במסיבת חילופי זוגות כאשר אתם נמצאים עם עוד זוג ורואים את התנהגותם של בני זוגכם במהלך המשגל עשויים להתעורר בכם שני רגשות חזקים מאוד: הראשון- קנאה חזקה מאוד! (בעיקר אם רואים שהצד השני נהנה יותר בחילופים מאשר ביחסי מין איתכם). השני-ריגוש מיני אדיר! כאשר הקנאה גוברת יש סיכויים גבוהים שהזוגיות תתפורר.
אם אתם מתגברים על הקנאה ומתמסרים לחוויה...אחם עשויים לחוות עונג שמקורו בריגוש מיני עז.
אין לדעת מראש מה יקרה וכמובן שהסיכון גבוה מאוד (גם בנהיגה של 250 קמ"ש ניתן להגיע בשלום הביתה, אך הסיכויים לתאונה גבוהים מאוד).
זאת ועוד, ידוע לי על בני זוג שהחלו את החילופים בהצלחה ולאחר מספר פגישות המצב התהפך והקנאה השתלטה על אחד מבני הזוג, בד"כ זה שסבור שהצד השני נהנה מהצלע החדשה (כפי שהזכרתי לעיל).
לסיכום: אם החלטתם בכל זאת ללכת למסיבה...אל תתפתו להתחיל מיד בחילופים תתבוננו באחרים (אם ניתן), חיזרו לביתכם, שיקלו את כל השיקולים והאפשרויות, הבטיחו לצד השני (וגם קיימו) את בקשותיו בהקשר זה ורק אז תנסו...לאט ובמשורה .
זהירות! עשו זאת בסודיות רבה מפני הילדים ההורים חברים וכו.
רצוי לפני כן להתייעץ בסקסולוג שיוכל לבחון את כישוריכם בהקשר זה.
ד"ר רוטרי

 • הוסף תגובה | 
 • סגור
 
בעלי בגד בי ואנחנו נשואים רק שנתיים
02/02/2011 10:48:00

לפניכם מכתב שקיבלתי מדלית (שם בדוי) שאלותיה בהקשר, ותשובותי בעניין.
שלום לך,
בעת כתיבת השורות הללו אני דומעת ודמעותי מרטיבות את המקלדת, אני יודעת שזה נשמע פאתטי, אך לצערי זו המציאות שאני חיה בה.
כאמור אנחנו נשואים שנתיים בלבד....נישאנו מתוך אהבה גדולה ו"אסורה" באשר כל אחד מאיתנו היה נשוי באותה תקופה....
נפרדנו מבני הזוג....ויתרנו המון...כסף, רכוש, קשרי משפחה, ועוד...הכל למען האהבה המטורפת שחשנו שנינו....עברנו לגור ביחד זמן קצר לאחר הגירושין (היינו בקשר כשנתיים לפני הגירושין), אנחנו נתפסנו עלידי בלש ששכרה אשתו, אימלא כן ייתכן שהיינו בכל זאת מתגרשים אך לא בעיתוי שהיה. שנינו בני 40+, כך שאנחנו אנשים מבוגרים וכך גם ילדינו הם בוגרים וחלקם משרתים בצבא, או לאחר צבא.
גיליתי שהוא בגד ממכתב שמצאתי בכיס מכנסיו בהכנה לכביסה (אנחנו עדיין שייכים לדור הקודם, הרומנטי, בטרם smsים). כאשר הראיתי לו ושאלתי על פשר המכתב, הוא לא הכחיש וטען שלא ידע על המכתב שכן אפילו לא התבונן בו, שלדעתו הוא הוחדר לכיסו מבלי שהרגיש או שידע (הוא מדריך טיולים לחו"ל ושם זה קרה עם מטיילת), וכן הוא הודה מיידית שהתפתה באופן חד פעמי ומצטער על כך מאוד ואינו רוצה להיפרד ממני.
שאלותי: הייתכן? האם יש מצב של בוגד סידרתי? כיצד לא הבנתי זאת בעבר?
האם גברים שבוגדים פעם (גם נשים), יבגדו בהזדמנות הראשונה שתיקרה בדרכם?
הוא אינו רוצה להיפרד, הוא מצטער על פי דבריו ומבקש את סליחתי....
מה עלי לעשות?
ד"ר רוטרי עונה: ברור לי מהיכן נובע הכאב במכתבך, שהרי הוא בגד באשה אהובה שלמענה הוא בגד באשתו בעבר....
האם הבגידה היא מצב של ארוע סידרתי?
התשובה היא מורכבת ומאוד לא חד ערכית. בוגדים סידרתיים אינם עבריינים סידרתיים (לפחות בתרבות הנאורה והליברלית).
ע"פ הבנתי הוא בגד בך עם מטיילת בחו"ל כאשר היה רחוק ממך... מכתב כגון זה עדיין ניתן להכחיש...אך הוא הודה מייד....עצם ההודעה המיידית וגם השארת המכתב בכיסו (שכח, לא השמיד, לא ידע וכו.) מוכיחים על תמימות והעדר מתוחכמות מצידו, מצב שאינו מאפיין בוגדים סידרתיים שאמורים להיות מתוחכמים ע"מ שיוכלו להמשיך בדרכם.
מסקנותי: הוא אינו בוגד סידרתי, הוא מצטער, מבקש את סליחתך, ועדיף שתסלחי לו, אך רצוי להתנות את סליחתך בהקשר זה, בהבנת הסיבות לארוע, אם תוכלו לברר את הנסיבות בעצמכם ולברר אם היו סיבות למעשה עקב ליקויים בזוגיות שלכם (כגון איבוד הריגוש המיני וכו.)? עשו זאת! אם לא? רצוי להתנסות בטיפול זוגי עד שיתבררו כל הסיבות להתנהגותו. עדיף להפוך את הארוע הזה לארוע מכונן (זה ניתן) שלאחריו היחסים וגם האמון ביניכם יישתפרו. אם תפעלו נכון, יהיו לכם עוד הרבה שנים באהבה עם זוגיות מתגמלת.
ד"ר רוטרי

 • הוסף תגובה | 
 • סגור
 
"למה אני גומר כל כך מהר"? "למה קשה לי לגמור בתוכה"?
28/01/2011 09:51:00

לפניכם שאלת מיליון הדולר שגברים שואלים:
מה פחות גרוע? פליטה מוקדמת, או פליטה מעוכבת.
התשובה היא: תלוי את מי שואלים....
אלו שיש להם פליטה מוקדמת מייחלים לעצמם פליטה מעוכבת, ואילו שיש להם פליטה מעוכבת מייחלים לעצמם פליטה מוקדמת.
אתחיל מבעלי הפליטה המוקדמת.
הליקוי נובע משילובן של שתי תכונות עיקריות, ואלו הן:
הראשונה: רגישות עצבית גבוהה בעטרת הפין, או ו/גם בפין לכל אורכו- תכונה שמקדמת את האורגזמה.
השניה: התרגשות מוגברת מעצם המשגל עצמו...ככל שהפרטנרית יפה יותר ומושכת מינית והיה קושי משמעותי בחיזור, פיתוי והסכמה מצידה, כך הריגוש המיני גובר.
ריגוש זה יוצר מצב של איבוד שליטה, תכונה שמקדמת את האורגזמה עוד יותר מהרגישות בפין.
כאשר שתי התכונות הללו פועלות יחדיו....וזה קורה בד"כ... או אז המצב מוגדר כאי שליטה לחלוטין על עיכוב האורגזמה שמתחוללת במיידית, עוד בטרם חדירה, או ב"מקרה הטוב" בתחילת החדירה, כאשר הגבר חש את שפתי הנרחיק נפתחות למענו, או בחמימותו וברטיבותו של הנרתיק...
גברים מאחלים לעצמם (בצניעות) להיות רק 60 שניות בחדירה בתוכה... והם יהיו מאושרים מבחינתם...אך המציאות טופחת על פניהם.
הפתרון המיידי ללא טיפול הוא: משגל שני לאחר זמן מה, או לאונן בטרם משגל. אם לא יעזור, אזי דרוש טיפול יסודי יותר אצל סקסולוג.
בעלי הפליטה המעוכבת מתוסכלים מאוד מהמצב ובפרט שבנות הזוג שלהם מגיבות (לעתים בצדק) : "אתה כבר לא נמשך אלי"!
האם זה נכון? ייתכן, אך לא בהכרח. תכונה זו באה בד"כ כתוצאה של התמכרות לאוננות, המלווה בריגוש מיני באמצעות פורנוגרפיה לסוגיה. הריגוש המושג בפורנוגרפיה הוא זמין ורב גווני (אתרי פורנו לדוגמה), והוא גם מנצח ברוב המקרים.
לעתים אף גברים שאינם מכורים לאוננות עלולים להשתייך לקבוצת המתקשים ל"גמור", במקרים אלו... לא די שאינם נמשכים לבת הזוג, אלא אפילו נרתעים ממנה, עקב שינויים גופניים משמעותיים של השמנה וכיו"ב, או שינויים בהתנהגותה.
הפתרון הוא: להוריד משמעותית את הסיפוק באוננות , ולנסות להשיג את הריגוש המיני בחברתה...אם באמצעות פנטזיות מיניות עליה בחברתם של גברים אחרים (הקנאה יכולה לתרום רבות לריגוש המיני) , או שהיא תרגש את בן הזוג באמצעות סיפורי פנטזיות על אודותיה (אמיתיים , או מומצאים לפי הצורך).
במקרה של שינויים גופניים, השמנה וכו. הרי שהרזייה יכולה לפתור את הבעיה.
לגבי שינויים בהתנהגותה ...כאן דרוש טיפול בזוגיותם בעזרת מטפל זוגי.
חיי המין הינם בעלי חשיבות רבה לבני הזוג, שהרי הם תורמים את טעם החיים שבזוגיות, אלו שוויתרו על הנאות אלו....הרי שלמעשה הם ויתרו על זוגיות מתגמלת, ואז מבחינתם: "לרעות בשדות זרים היא דרכם להחזיר לעצמם את טעם החיים שאבד להם...
ד"ר רוטרי

 • הוסף תגובה | 
 • סגור
 
"אבדה תשוקתי"
27/01/2011 09:42:00

משפט זה נשמע לעיתים קרובות מפי נשים בקליניקות לטיפול מיני.
מדובר על נשים שהיו בעלות תשוקה מינית ממוצעת, או מעל לממוצעת, אך לאחר לידה, או סכסוך ממושך עם בן הזוג, או אינטרקציה לא נכונה ביחסי המין שלהם במשך שנים... גרמו בסופו של דבר לאיבוד התשוקה המינית של בת הזוג.
איבוד התשוקה לאחר לידה - נובעת בד"כ משינויים הורמונליים כלומר הפרשת יתר של ההורמון פרולקטין על חשבון ההורמון טסטוסטרון. טיפול הורמונלי פותר את הבעיה.
סכסוך ממושך - אם הוא יסתיים עם הבנות של צרכי הצד השני, התפייסות, וביטויי אהבה אמיתיים מחודשים...הם עשויים ליצור תשוקה מחודשת אצל שני הצדדים ובעיקר אצל בת הזוג.
אינטרקציה לא נכונה - היא הסיבה הרווחת ביותר באיבוד התשוקה של בת הזוג, אך גם של בן הזוג...
מה פירוש אינטרקציה לא נכונה?
פירושה התנהגויות שגויות של אחד הצדדים מול הצד האחר, עד שזו מובילה להתנהגויות שגויות יותר של שני הצדדים, האחד נגד השני, ללא יכולת זיהוי או הבנה של הנזק הריגשי וההתנהגותי.
הדוגמה הרווחת ביותר נובעת מהצד הלוחץ, המאיים, הנוטר....כאשר הוא זקוק ליחסי מין נטו (המאפיין גברים בד"כ), או העדר התיחסות מינית, חיבתיות ואדישות כללית מולה (המאפיין טרוניות של נשים בד"כ). ה"יתרון הנשי" הוא יכולתן לקיים יחסי מין על אף אדישותן האפשרית, (יחסי מין פאסיביים). שהרי גברים אינם יכולים לפעול מינית (משגלית) ללא זקפתם.
מאידך כאשר נשים מקיימות יחסי מין עם בן הזוג שלהן... אך ורק מתוך הצורך לריצויו של בן הזוג ובדרך זו לשמור על שקט תעשייתי....זו הסיבה העיקרית לאיבוד תשוקתן מולו... לעתים באופן בלתי הפיך...זו גם הקרקע הפוריה שבה נשים מחפשות להן מאהב ולו רק על מנת להחזיר לעצמן את תשוקתן שאבדה.
טיפול נכון יכול להחזיר את התשוקה לאשה שאבד לה עקב התנהגותו של בן הזוג.
מאידך לעיתים זה מאוחר מדי...בעיקר אם היא חוותה יחסי מין עם מאהב בתשוקה ועם סיפוק מיני, או אז אין כמעט כל סיכוי לתגבר את תשוקתה מול בן הזוג שמולו אבדה תשוקתה.
במקרים אלו יש לשקול היפרדות.
ד"ר רוטרי

 • הוסף תגובה | 
 • סגור
 
כשלון ראשון...."חרדת ביצוע" בהמשך
26/01/2011 18:12:00

תפקוד זקפתי לקוי יכול לבוא לידי ביטוי אצל גברים המוגדרים כרגישים במיוחד שדעתה של בת הזוג (המנוסה) עליהם ועל ביצועיהם המיניים חשובים להם מאוד, מתוך תוקף ההשוואה ובכלל....
זה מתחיל מאיבוד הזקפה בטרם החדירה במשגל הראשון, נסיון נוסף בשני, אם הזקפה נעלמת גם בנסיון השלישי, אין סיכוי שזה יצליח בנסיונות הבאים...כי כבר נטמנו זרעי "חרדת הביצוע" שפירושה זיכרון תודעתי של כישלונות בהווה ובעתיד.
על מנת לפתור את הבעיה דרוש שינוי תודעתי....מה שיכול לפתור את הבעיה הוא "זכרונות של הצלחה" , בעזרת טיפול מתאים אצל מטפל מיני מנוסה ובעזרת מינון נכון של תרופות לחיזוק הזקפה (ויאגרה וניגזרותיה). אין מצב ש"חרדת ביצוע" אינו פתיר....אין כל סיבה לסבול עקב תפקוד זקפתי לקוי.
ד"ר רוטרי

 • הוסף תגובה | 
 • סגור
 
טוב שלא כילשון
19/07/2012 16:50:00

ראשון? טוב!

 • הוסף תגובה | 
 • סגור
 
כאב רק בתחילת המשגל
22/01/2011 13:34:00

שלום רב
אני חשה בכאבים בעת חדירה אך לאחר שהפין חודר פעם אחת הכאבים מפסיקים ואני נהנת ואף מגיע לאורגזמה. האם זה וגינימוס או משהו אחר?
חשוב לציין שבעת שימוש בחומר סיכה החדירה פשוטה ולא כואבת.
אשמח לתגובה תודה על זמנך
גלי

 • הוסף תגובה | 
 • סגור
 
וואגיניזמוס
23/01/2011 10:54:00

שלום לך גלי,
ע"פ מכתבך ישנה אפשרות לוואגיניזמוס, יתכן גם שזה וואגיניזמוס חלקי, הואיל שלאחר החדירה את מרגישה שמשהו משתחרר, הכאבים פוסקים, ואת אפילו יכולה לחוות אורגזמה....
אין ספק ששימוש בחומר סיכה תורם לטובת העניין.
לכאורה נדמה שיש לך פתרון טכני לבעיה, אך זה עדיין מציק לך.... על כן את מוזמנת לתאם איתי פגישה ולפתור את הבעיה אחת ולתמיד.
אגב, לאחר שאת מטילה שתן ומנגבת, האם את מרגישה צריבה באיזור התחתון של הוואגינה?
ד"ר רוטרי

 • הוסף תגובה | 
 • סגור
 
תפקוד מיני לקוי של נשים
20/01/2011 09:51:00

1. ואגיניזמוס - פחד מפני החדירה והתכווצות סוגרי הוואגינה ללא אפשרות לחדירה כלשהיא.
2. ווסטבוליטיס - דלקת מבוא העריה, כאבים חזקים בעת החדירה באיזור שבין הוואגינה לפי הטבעת, צריבה בעת ההשתנה והניגוב.
3. יובש נרתיקי - כאבים בעת החדירה כתוצאה של איבוד תשוקה, או אי תפקוד של בלוטות הברטולין.
4. אנאורגזמיות - נשים שאינן יכולות לחוות אורגזמה בחברתו של בן הזוג, אך יכולות באוננות. אחרות לא יכולות בכלל, ולא חוו מעולם.
5. נשים שהתמכרו לריגושים מיניים, בעיקר לבגידות.

 • הוסף תגובה | 
 • סגור
 
תפקוד מיני לקוי של גברים
20/01/2011 09:41:00

1.חרדת ביצוע - הזיקפה נופלת לפני החדירה או בתחילתה.
2.פליטה מוקדמת - פליטת זרע מיידית ברגע
החדירה, או מיד לאחריה.
3.פליטה מעוכבת - חוסר יכולת לחוות אורגזמה ביחסי מין עם בת הזוג.
4.התמכרות לאוננות - העדפת האוננות המשולבת בפורנו על פני יחסי מין עם בת הזוג.
5.התמכרות לבגידות - קיום יחסי מין עם נשים אחרות לצורך השגת הריגוש המיני.

 • הוסף תגובה | 
 • סגור
 
עזרה דחופה
18/01/2011 10:29:00

שלום ד"ר

אנחנו נשואים כבר שנתיים וחצי, לפני כחצי שנה נולדה לנו בת.
בעלי טוען שכבר משו כמו שנתיים הוא מרגיש דחוי מינית ולא מסופק. הרבה מן הפעמים הוא זה שיוזם ואני לא כ"כ משתפת פעולה, הוא מצטט אותי ואומר שזה עייפות, הכדורים (למניעת הריון- מרסילון) וכדו'.
מה הבעייה שלי??? אני כ"כ נואשת! כ"כ מפחדת שאאבד את נישואיי....
מה עושים??? לא תמיד יש לי חשק.. לא תמיד "בא לי".. זה מטריד אותי, איך זה שאני לא רוצה, לא מחכה לזה, לא יוזמת? אני אוהבת אותו!!!
אשמח להתייחסותך במהרה... תודה מראש

 • הוסף תגובה | 
 • סגור
 
איבוד התשוקה המינית
18/01/2011 16:29:00

שלום לך שרון,
אכן יש סיבה אמיתית לדאגתך הואיל שגברים מורעבים מינית עלולים לרעות בשדות זרים.....מאידך יש פתרון אמיתי לבעייתך, כלומר ניתן כיום להחזיר לך את התשוקה שאבדה לך, טיפול נכון אמור לזהות את הסיבות שגרמו לך לאבד את תשוקתך אליו ובכלל....אם בעברך היית בעלת תשוקה ניתן להחזיר אותה אליך...ואם לא היית בעלת תשוקה ניתן לייצר אותה מתוכך.
אז במקום להיות מוטרדת ולפחוד מאיבוד נישואייך, צרי קשר, ושניכם תהיו מרוצים מהמיניות המחודשת שלך.או אז נישואיך יינצלו וישתמרו, והשמחה תחזור למעונכם.
ד"ר רוטרי

 • הוסף תגובה | 
 • סגור
עמוד ראשון | עמוד קודם | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | עמוד הבא | עמוד אחרון